Kadınların Yeni Bağımlılığı: Facebook !


null

Yapılan bir araştırmaya göre, özellikle genç kadınlar arasında, Facebook bağımlılığı giderek artıyor. Kadınlar ve Facebook arasındaki ilişkiye dair veriler sizi şaşırtacak.
Oxygen Media adlı bir şirket tarafından yapılan araştırmaya göre genç kadınlar giderek daha çok Facebook’a bağımlı olmaya başlıyorlar.
Araştırmaya katılan kadınların üçte biri banyodan önce Facebook sayfasını kontrol ettiklerini söylerken, yüzde 50’si de hiç tanımadıkları insanları arkadaş listelerine eklemekte yanlış bir şey görmediklerini açıkladılar.
Katılımcıların %42’si sarhoş hallerinin resimlerini koymakta sakınca görmediklerini açıklarken, %79’u da öpüşürken çekilen fotoğrafların konulmasını yanlış bulmadıklarını söyledi.
Bunlar dışında, kadınlar ve Facebook arasındaki ilişkiler hakkındaki diğer ilginç veriler ise şunlar: Ankete katılan kadınların %50’si Facebook’ta yeni tanıştıkları biriyle dışarıda buluşabileceklerini, %49’u erkek arkadaşının hesabını kontrol etmenin yanlış bir şey olmadığını ve neredeyse tamamı Facebook’taki bir olay yüzünden erkek arkadaşını terk edebileceklerini söylediler.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: